Vyhledat

Vplyv ročných hviezd v roku kovového byvola


Čo nám prináša rok 2021 a čo možno očakávať od vplyvu lietajúcich hviezd v roku kovového byvola. Metóda lietajúcich hviezd pracuje s nebeskými energiami na zemi v čase a priestore. Je to systém deviatich hviezd od 1-9 a základom je LO- ŠU mriežka. Táto mriežka sa sleduje už viac ako tisíc rokov, a až jej výpočty umožňujú priestor naozaj vyladiť. Každý rok sa tieto energie menia a tým sa aj mení ich vplyv. Preto je dobré uskutočniť v našich domovoch malé úpravy, liečenia a harmonizácie každý rok. Čínska astrológia charakterizuje tieto hviezdy podľa elementu a každá má svoju špecifickú energiu. Pohyb týchto hviezd vychádza z energetického poľa a tá následne vplýva na ľudí a udalosti. Vplyvom takého energetického prúdenia každý rok, mesiac, deň aj hodinu prevláda iná energia. Čas je jedným zo základných pilierov tradičného feng shui. Lietajúce hviezdy vychádzajú zo 180 ročného cyklu, ktorý sa tvorí z veľkých troch 60 ročných cyklov tie sa delia na 20 ročné periódy. Metóda lietajúci hviezd obsahuje až 81 vzájomných kombinácii a na podrobné vysvetlenie a pochopenie je tento systém zložitejší. Preto je vhodné obrátiť sa na odborníka. Nižšie Vám priblížime základný vplyv postavenie lietajúcich hviezd v roku kovového byvola. Pred harmonizovaným a aktiváciou jednotlivých hviezd odporúčame premyslieť si čo je našou prioritou a čo by sme tento rok chceli docieliť a podľa našich preferencií sa zamerať na aktiváciu či ladenie jednotlivých sektorov
Juhovýchod:

Nepriaznivú hviezdu nešťastia v roku 2021 hostí juhovýchodná oblasť našich príbytkov. Táto hviezda bude atakovať oblasť našich financií a požehnania rodiny. Žltá hviezda č.5 môže priniesť napätie, nekontrolované výdavky, nevhodné narábanie s majetkom, zadlžovanie sa a finančné straty. V juhovýchodnej časti sa preto tento rok vyhýbajte akýmkoľvek rekonštrukciám, zmenám nadmernému hluku a pohybu. Najvhodnejšie je túto oblasť používať čo najmenej. Vplyv nepriaznivej hviezdy je nutné tento rok ošetriť väčšími kovovými predmetmi, predovšetkým aj máte spálňu, detskú izby alebo vstup na juhovýchode. Vhodná je tiež harmonizácia juhovýchodnej časti prostredníctvom symbolov vyššej moci (kovový kríž, tibetská misa, kovové zvončeky) a nádobou so slanou vodou ( tu umiestnite mimo dosah a pohľad, vodu počas roka dolievajte) Ak máte na juhovýchode fontánu tento rok ju nepouživajte a nahraďte ju kovovou dekoráciou, alebo energetickým kameňom Turmalín.Juh:

Dlhodobo priaznivá hviezda úspechu bude tento rok situovaná v južnej časti našich domovov a kancelárií. Hviezda č.1 Tang Lang prináša so sebou energiu vodného elementu, ktorá bude v konflikte s južným elementom ohňa. Táto kombinácia môže spôsobovať negatívny vplyv na oblasť komunikácie. Pozor si dávajte aj na rýchle romantické vzplanutia. K zharmonizovaniu konfliktu menzi elementmi je dobré umiestniť tento rok na juhu drevené dekorácie, alebo akýkoľvek element či symbol dreva. Biela hviezda úspechu nám tento rok pomáha ku kariérnemu rastu, zdokonaľovaní sa a štúdiu, preto južnú časť tento rok využívate na štúdium, plánovanie a nadväzovanie kontaktov. Ak máte kanceláriu alebo stôl v južnej časti tento rok môže byť pre vás plný nových výziev, nápadov, inovácií nových spojení a úspechu a finančnej prosperity. Využite preto potenciál južnej časti tento rok naplno a zdržiavajte sa v tejto zóne čo najviac, plánujte si tu svoje budúce ktory, vybavujte tu dôležité telefonáty a schôdzky.
Juhozápad:

Oblasť rodiny a vzťahov bude tento rok skúšaná hádavou hviezdou č. 3. Drevená energia hviezdy hádok a sporov bude poškodzovať zemskú energiu juhozápadnej časti. Spomenuté poškodenie sa môže najčastejšie prejaviť zvýšeným napätím v partnerskom živote, hádkami, konfliktmi a násilníckymi prejavmi mužov na ženách. Nepriaznivý vplyv ročnej hviezdy č. 3 môže prerásť až k rozvodom, súdnym sporom a ohovaraniu (čsto krát aj s našej strany). Aby sme sa vyhli nepriaznivému, hádavému vplyvu tejto hviezdy je vhodné v juhozápadnej časti použiť element ohňa, napríklad prostredníctvom dekoračného osvetlenia, sviečok alebo červených/ oranžových dekorácií. K harmonizácií prispejete aj umiestnením kovových dekorácií alebo kovových ochranných symbolov. Hádavá hviezda č.3 je nazývaná aj hviezdou odvahy, preto ak potrebujete nabrať v živote odvahu je vhodné tento svetový smer tento rok využiť vo svoj prospech, pozor však dávajte na výbuchy zlosti a uváženej argumentácie.


Západ:

Priaznivá hviezda č 8; hviezda šťastia sa tento rok udomácni v západnej časti našich príbytkov a môže nám priniesť romantiku a požehnanie do našich vzťahov. Niektorým môže prinesieť radostné udalosti ako svadba či narodenie dieťaťa, úspechy v kariére, budovanie nových kontaktov či nečakaných ziskov. Element zeme ktorý reprezentuje hviezda šťastia bude tento rok v priaznivom spojení s elementom západu teda elementom kovu. Západnú časť tento rok nie je potrebné tento rok nijako výrazne ošetrovať. Ak však túžite potenciál tejto priaznivej hviezdy využiť čo najviac, trávte v západnej časti čo najviac času. Zvlášť prospešné je v tejto oblasti plánovať podnikateľské ciele, riešiť dôležité otázky a prijímať rozhodnutia. V západnej časti udržujte poriadok a neuskladnujte tu zbytočnosti, tie by mohli brzdiť prejaveniu sa priaznivých vibrácií tohtoročnej hviezdy.


Severozápad:

Po minuloročnej priaznivej hviezde šťastia hostí severozápad tento rok hviezdu z nepriaznivým vplyvom, krádeží a ohovárania. Kovová hviezda č.7 bude podporovaná severozápadným elementom kovu čo zvýši jej nepriaznivý potenciál a môže nám do životov priniesť konflikty, nezhody medzi mužmi, rivalitu, nezdravú súťaživosť, manželské nezhody a riziko krádeží. Tento nepriaznivý potenciál je nutné harmonizovať prostredníctvom elementu vody (nie fontány), vhodné je umiestenie modrých dekorácií, nádoby s vodou a soľou alebo zobrazení vody. Harmonizáciu docielime častejšieho používania osvetlenia a páleniu sviečok v severozápadnej časti. V tejto oblasti sa vyhnite radikálnym zmenám a renováciám.


Sever:

Sever reprezentujúci vodný element bude tento rok v konflikte zo zemskou hviezdou chorôb a hádok. Vplyv tejto hviezdy je nutné ošetriť a vyhnúť sa tak nepriaznivému vplyvu na našu pracovnú oblasť, dobré meno v podnikaní, konflikty medzi partnermi a zdravotné problémy predovšetkým v oblasti obličiek a ženských orgánov. Severnú časť tento rok ošetrite väčším množstvom kovu, ktorý dokáže zharmonizovať negatívny vplyv na túto oblasť. Zdržujte sa tu čo najmenej a udržujte túto oblasť v tichu a kľude aby ste tak neaktivovali negatívny vplyv tejto ročnej hviezdy.
Severovýchod:

Hviezda číslo 9 nazývaná aj hviezda prosperity prináša so sebou priaznivý potenciál úspechu, šťastia a radostných udalostí, môže taktiež posilniť naše finančné a vzťahové možnosti a tento rok bude ovplyvňovať severozápad našich domovov. Ak chcete využiť tento priaznivý potenciál zdržiavajte sa v tejto oblasti čo najviac, zriaďte si tu svoju kanceláriu, pracovný stôl či čitateľský kútik. Táto hviezda tiež pomáha k optimistickému nazeraniu na svet i nás samých. Prináša so sebou šťastné spojenia a nadväzovanie nových známostí. Prospešná je aj pri hľadaní priateľov či partnerov. Ošetrovať tento sektor nie je potrebné, no využite jeho tohto ročný potenciál na maximum tým, že priestor nielen že budete aktívne využívať a tým načerpáte priaznivý potenciál hosťujúcej hviezdy ale aj tým že budete severovýchod udržiavať v čistote. Vhodné je tiež využitie prvku ohňa (dekoračné svetlá, sviečky).


Východ:

Východnú oblasť tento rok navštívila hviezda romantiky akademického úspechu a prináša do našich domovov energiu tvorivosti, inšpirácie a kreativity. Východný sektor bude prospešný tento rok predovšetkým pre umelcov, spisovateľov a ľudí pracujúcich v kreatívnom priemysle. Táto hviezda nám bude nápomocná aj pri štúdiu, inováciách a vedeckej činnosti, preto je vhodné východnú časť využívať k akademickým činnostiam, umiestneniu pracovne či ateliéru predovšetkým ak pri svojej práci potrebujete kreativitu a nápaditosť. Východnú oblasť je však nutné tento rok ošetriť ochrannými symbolmi, kovovými doplnkami a symbolmi lásky a romantiky. Vhodné je tiež umiestnenie živých kvitnúcich rastlín, kameňa Ruženín alebo interiérovej fontány. Vo východnej časti sa tento rok vyhýbajte elementu ohňa v akejkoľvek podobe, vyhýbajte sa tu aj prílišnému hluku či svetlu. Východnú oblasť je vhodné využívať tento rok na štúdium, kreatívnu tvorbu a meditácie či cvičenia.


Centrum:

V centre sa tento rok udomácni priaznivá hviezda č. 6 hviezda nebeského šťastia. Kovová energia tejto hviezdy bude podporená zemskou energiou centra. Priaznivý vplyv sa bude prejavovať predovšetkým vo finančných tokoch a nečakaných priaznivých udalostiach. Je potrebné si však dať pozor na oslabenie vodcovských schopností či zídeniu zo správnej životnej cesty. Ak v centre vášho domu máte spálňu, detskú izbu či pracovňu zvýšenú opatrnosť venujte predovšetkým pri športe, možné sú úrazy končatín a poškodenia hlavy. Centrum tento rok určite ošetrite kovovými predmetmi alebo dekoráciami s metalickým nádychom.

18 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše